Selleks et Narvat paremini tunda saada, tuleks õhtu veeta „nagu Narvas kombeks”: maitsta kohalikke roogi, tantsida Avenue Clubis pulmapeol, külastada linna kõige südamlikumat kohta – Ro-Ro klubi, kuulata Narva muusikuid, süüa lõunat või õhtust restoranis M. Chagall või Rondeel Narva linnuses.

TEEMAPEOD:

20. MAIL, 21:00, Reede
«ESIETENDUS
«

Narva Art Residence

Seda ei juhtu just sageli, et teatripublik pääseks koos näitlejate ja sponsoritega esietendust tähistama. Teatrikogukond on enamasti kõrvalistele pilkudele suletud. Ja kas peabki teadma, mis toimub suletud uste taga? Järsku siis kaob teatri maagia? Võib-olla te üllatute, aga võib-olla ka pettute. Igatahes on see teie jaoks uus ainulaadne kogemus. Millal seda veel juhtub?

Tulge teemapeole „Esietendus” ja kaete kõike oma silmaga.

Pileti hind:
15 eurot – etendusmatkal „Äär” osalejatele
25 eurot – kõigile soovijatele

21. MAIL, 21:00, Laupäev
28. MAIL, 21:00, Laupäev

Art Club Ro-Ro

Ro-ro asub jahisadamas, otse Narva jõe kaldal. Siit avaneb vaade Jaanilinna ja Narva linnusele, Sõpruse sillale ja ühele Venemaa piirivalvetornile. Ro-Ro on kõige südamlikum koht, kus tantsitakse hommikuni, kuhu jäädakse tervitama uue päeva algust. Narvat külastades ei saa jätta Ro-Ros pidutsemata. Siin on kõik tore – nii eklektiline interjöör, rahvas kui ka muusika.

Sel õhtul mängib teile Narva bänd UE (21. mail) või Tam i Tut, pakutakse praeleibasid ja Narva eripruuli.  Ro-Ros käib kontsertidel tantsimas pool Narvat, kuid olge mureta – Teile on laud reserveeritud.

Pileti hind:
12 eurot – etendusmatkal „Äär” osalejatele
15 eurot – kõigile soovijatele

Piletihinna sees: broneeritud koht, Narva õlu ja praeleivad

4. JUUNIL, 19:30, Laupäev
Immersiivne teemaõhtu „Pulmad” (Avenue Club)

Millal te viimati pulmas käisite? Kutsume teid erilisele sündmusele – Narva pulma 90ndate stiilis. See pole selline nagu Venemaal ja erineb kohe kindlasti euroopalikust pulmapeost, kuna seda on mõjutanud erinevate põlvkondade ja rahvaste traditsioonid.

Teemapeole saab tulla tavalise pulmakülalisena, ent võib ka aktiivsemalt kaasa lüüa ja võtta endale rolli, mida vaevalt veel kunagi korrata õnnestub. Ühed lasevad pulmaisal enda meelt lahutada, teised aga saavad koos meie näitlejatega tähtsamate pulmategelaste rollis esiplaanil improviseerida. Kõigil saab lõbus olema, kuna me taaslavastame Narva pulmades päriselt aset leidnud anekdootlikke olukordi. Ei hakka siinkohal saladusi paljastama, kuid lubame, et publik saab unustamatu kogemuse. Sellest tuleb lustlik, õpetlik ja meeldejääv õhtu. Eeldame, et külalised saabuvad sündmusele kohaselt lille lööduna.

Ootame külalisi stiiliriietuses, 90ndate moe järgi!

Lavastanud Sergei Rõmar – näitleja, lavastaja ja pulmaisa.

Pileti hind pulmakülalisele: 30 eurot
täpsustamaVIP-pileti hind aktiivsele pulmategelasele (5 piletit): 60 eurot
Söök ja jook on pileti hinna sees.
Soovi korral võib tellida joogi menüüst.
(pärast 23:00 hind 7 eurot tagab istekoha)


Immersiivse teemapeo „Pulmad” kestus: 2,5-3 tundi.
Seejärel võivad vaatajad jääda restorani kasvõi hommikuni!

Konkreetsema teabe leiate piletilt, mis saadetakse Teile e-postiga.